Systémové upozornění
Hlavní informace

Adresa

Katedra jaderných reaktorů

V Holešovičkách 2
180 00 Praha 8
Česká republika

Telefon a email na sekretariát katedry

+420 221 912 384

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefonní kontakt na další praovníky katedry je k nalezení v interním telefonním seznamu KJR.

Příjezd hromadnou dopravou

Ze stanice Nádraží Holešovice, kam je možné dorazit metrem C, tramvají či vlakem, je možné využít autobusového spojení č. 201 na zastávku Kuchyňka (zastávka je na znamení) nebo č. 187 na zastávku Pelc Tyrolka. Kanceláře katedry se nachází v šestém patře výškové budovy A, laboratoře a reaktorový sál se nachází v nižší budově L, viz mapa níže.

Doprava po vlastní ose

Z Holešovic se vydejte po Argentinské ulici směrem přes most Barikádníků. Za mostem je nutné sjet hned prvním sjezdem vpravo směrem na ZOO, na světelné křižovatce pak pokračovat rovně. Parkovat je možné na parkovišti u vyskoké prosklené budovy areálu, ve které se nachází kanceláře a výukové místnosti katedry. Laboratoře a reaktorový sál se nachází v nižší budově L, viz mapa níže.

Mapa areálu

Katedra jaderných reaktorů sídlí v budovách patřící pod Univerzitu Karlovu. V šestém patře výškové budovy A se nachází kanceláře, administrativní prostory katedry a také výukové místnosti. Hala reaktorů s příslušejícími prostory, laboratoře a další výukové místnosti se nacházejí v nižší budově L (budova těžkých laboratoří).

 

Další informace

Adresa

Katedra jaderných reaktorů

V Holešovičkách 2
180 00 Praha 8
Česká republika